Вручення сертифікатів учасникам курс-тренінгу «Основи бізнесу»

11 Листопад, 2014

5555Сьогодні багатьом молодим людям в Україні здається, що стати підприємцем можна без знань і спеціальної підготовки. Це хибні уявлення, породжені нерозвиненістю ринкових відносин, що існують у нашій країні. Економічні знання потрібні всім тим, хто має власний бізнес, і тим, хто наймається на роботу, тим, хто продає товар, і хто його купує.

Головна ідея курс-тренінгу «Основи бізнесу» полягає в обґрунтуванні послідовних кроків майбутнього підприємця – від генерування підприємницької ідеї до визначення й використання факторів економічного процвітання фірми. Засвоївши матеріал цього курс-тренінгу, ви не станете одразу підприємцями чи фахівцями з економіки, але зможете більш свідомо і впевнено зробити професійний вибір згідно зі своїми здібностями і переконаннями. А ті, хто прийняв рішення про здійснення підприємницької діяльності, почнуть великий і нелегкий шлях у справі бізнесу.

Ретельне ознайомлення та вивчення цього курс-тренінгу сприятиме формуванню у вас ринкової психології, буде надійною базою знань з основ підприємницької діяльності. Сподіваємося, що наш курс-тренінг стане для вас першою сходинкою на шляху опанування основ підприємницької діяльності, що ви використаєте основні положення й поради і відкриєте власну справу. Тож успіху вам у цьому складному і водночас цікавому ділі!  • Сторінки

  •