Начальний семінар «Правове регулювання підприємницької діяльності в Україні»

22 Квітень, 2014

2014-04-22 10.08.48

22 квітня 2014 року за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора і кафедри економічної теорії та права відбувся навчальний семінар «Правове регулювання підприємницької діяльності в Україні». Учасниками заходу були Гейко Василь Анатолійович – викладач кафедри економічної теорії та права, Середа Григорій Іванович – директор туристичного агентства «Tui» та учні 11 класу Уманської загальноосвітньої школи № 7. В ході семінару розглянуто питання про проблеми правового регулювання підприємницької діяльності в Україні та напрями удосконалення правового забезпечення українських підприємств.
Василь Анатолійович у своєму виступі особливу увагу приділив організаційно-правовим заходам для створення макросередовища підприємницької діяльності, правовим механізмам стимулювання розвитку підприємницької діяльності та ефективній системі захисту прав і законних інтересів підприємців.
Учасники семінару обмінялися думками щодо напрямків удосконалення правового регулювання підприємницької діяльності в Україні.

2014-04-22 09.52.48  • Сторінки

  •