Архів новин за Березень, 2014

 

Курс-тренінг «Основи бізнесу»

20 Березень, 2014

DSC_7253
20 березня  за ініціативи інноваційного бізнес-інкубатора та економічного  факультету  розпочинають свою роботу курс-тренінг «Основи бізнесу». Головна –  мета  курсів сформувати у студентів необхідний комплекс професійних знань, як  теоретичних так і практичних засад ведення бізнесу.
Під час навчального процесу студенти набудуть знання , вміння  і навички,  якими повинен володіти майбутній  підприємець та розпочати власний бізнес.
У процесі вивчення матеріалу студенти матимуть можливість ознайомитися з усіма  необхідними  засобами […]

Читати далі

Розпочато курси 1С

17 Березень, 2014

DSC_018317 березня за ініціативи інноваційного бізнес-інкубатора стартує другий набір курсів “1C бухгалтерія 8.2”. Мета курсів: систематизувати знання з бухгалтерського обліку, а також розширити можливості працевлаштування. Навчальний процес забезпечуватимуть досвідчені викладачі-практики. Після закінчення курсів кожен отримає свідоцтво.

Читати далі

Науково-методичний семінар «Перспективи розвитку туризму в Україні»

12 Березень, 2014

2014-03-12 11.17.31
12 березня 2014 року за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора і кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відбувся науково-методичний семінар «Перспективи розвитку туризму в Україні». Учасниками заходу були Середа Григорій Іванович директор туристичного агентства «TUI» , викладачі та студенти економічного факультету. В ході семінару розглянуто питання про проблеми існуючого стану туристичної галузі України та перспективи її подальшого розвитку, вплив факторів на формування туристичного попиту, якість туристичних […]

Читати далі

Курс-тренінг «Основи бізнесу» як крок до підприємницької діяльності

5 Березень, 2014

2014-03-05 12.28.29
5 березня за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора та кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту відбулася ознайомча зустріч із студентами. Ключовою тематикою зустрічі стало обговорення основних напрямів діяльності такої структури економічного факультету як бізнес-інкубатор, а також тих видів послуг, що він надає. Одним із проектів бізнес-інкубатора є проведення курсу-тренінгу «Основи бізнесу». Метою курсу є формування у студентів комплексу професійних знань із теоретичних та практичних […]

Читати далі

  • Сторінки

  •