Архів новин за Лютий, 2014

 

Кроки бізнес-інкубатора на зустріч ініціативній молоді

25 Лютий, 2014

2014-02-25 12.55.52
Інтелектуальна, обдарована, професійна молодь є найбільш динамічним елементом громадянського суспільства, тому робота з талановитою молоддю є пріоритетним напрямком, в якому працює Інноваційний бізнес-інкубатор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Вже стало доброю традицією економічного факультету проводити зустрічі учнівської молоді із спеціалістами бізнес-інкубатора. Так, 25 лютого відбувалась чергова зустріч з учнями одинадцятих класів шкіл Умані. Метою зустрічі було закріплення економічних знань та розвиток […]

Читати далі

Конкурс бізнес-планів

20 Лютий, 2014

4
20 лютого 2014 року за ініціативи інноваційного бізнес-інкубатора економічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та фінансової підтримки голови профкому Олександра Семеновича Осадчого був проведений конкурс бізнес-планів.
Проведення даного конкурсу стало гарною традицією на факультеті і допомагає талановитій студентській молоді реалізувати свої підприємницькі ініціативи.
Свої роботи представили 16 студентів ІІ–V курсів економічного факультету та 1 студентка фізико-математичного факультету.
Тематика бізнес планів формувалася за двома напрямами: […]

Читати далі

Обговорення еконономічних проблем функціонування підприємств торгівлі

12 Лютий, 2014

12 лютого 2014 року за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора та кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту організовано науково-методичний семінар «Організаційно-економічні основи функціонування торговельних підприємств».
Учасниками заходу були успішні підприємці нашого міста: Клименко О. П. − керівник ПП «Комфорт», Колісніченко П. Т. − директор ТЦ «Шалений світ моди», викладачі та студенти економічного факультету. В ході семінару розглянуто питання про сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку підприємств торгівлі.
Олександр Петрович Клименко у своєму виступі особливу увагу приділив основам функціонування торговельного підприємства в умовах ринкової […]

Читати далі

Страхування як запорука безпеки туристів

6 Лютий, 2014

555
Відправляючись у туристичну чи екскурсійну поїздку, на відпочинок або оздоровлення, на маршрут вихідного дня або у всесвітню подорож, турист стикається з цілою низкою проблем, які при збігу обставин можуть призвести до негативних наслідків для його здоров’я та майна, погано вплинути на настрій та враження від поїздки.
6 лютого в рамках вивчення курсу «Страхування» відбулася зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Туризм» із заступником директора Уманського регіонального […]

Читати далі

  • Сторінки

  •