Рекомендації: як винести практичну користь від читання бізнес-літератури?

15 Жовтень, 2013

Користь від читання

1. Після прочитання книги складайте список з п’яти (або більше) ідей , які ви можете взяти для свого бізнесу, проекту або просто стилю роботи вже з наступного тижня. Бізнес-книги мають тенденцію старіти, а значить запропоновані поради треба реалізовувати відразу ж.
2. Не сприймайте книги з бізнесу як універсальний «ключ щастя», яким можна відкрити всі двері і вирішити всі проблеми вашого бізнесу: універсальних рецептів в принципі не існує. Навіть сама затребувана і знакова книга, написана бізнесменом-практиком, часто не може бути джерелом прямих вказівок до дії: ринки, цільова аудиторія, законодавче поле, з якими стикається ваш бізнес або ваш онлайн-проект, можуть докорінно відрізнятися від тих, які описані в діловій літературі. Вчіться у кращих, які написали бізнес-книги , але не копіюйте їх досвід.
3. Ведіть облік прочитаних і запланованих до прочитання ділових книг. Підходьте до читання бізнес -літератури точно так, як ви підходите до вирішення робочих завдань: списки, систематизація, виділення мінімум 40 хвилин на день на читання книги, певну кількість сторінок на тиждень . Так ви зможете зберегти відчуття єдиного потоку інформації і цілісність розкриття ряду ідей і прикладів.
4. Прочитаною гарною книгою поділіться з друзями, знайомими, родичами , у яких схожі інтереси . Однодумець або той, хто теж цікавиться точно такою же тематикою, може оцінити не тільки вашу увагу до його проблем або ідеї , а й представити свій погляд на прочитане. З обговорення часто народжуються нові ідеї, яких і не було в книзі.  • Сторінки

  •