Архів новин за Листопад, 2012

 

Семінар. Співбесіда

29 Листопад, 2012


29 листопада 2012 р., на прохання студентів, Інноваційним бізнес-інкубатором було організовано семінар на тему: «Як успішно пройти співбесіду». В якості спікера виступив директор рекрутингової компанії «Умань-персонал». На семінарі були присутні: викладачі, представники відділу з працевлаштування студентів, та власне студенти 4,5,6 курсів економічного факультету.

Читати далі

Семінар. Працевлаштування

21 Листопад, 2012

13
21 листопада 2012 р. Інноваційним бізнес-інкубатором в рамках проекту «Сприяння працевлаштуванню студентів» було організовано семінар на тему: «Корисні поради щодо успішного працевлаштування». На заході виступив директор рекрутингової компанії «Умань-персонал», який підняв та розкрив такі важливі питання як: роль освіти в розвитку особистості; основні складові успішного працевлаштування; джерела пошуку роботи; приклади правильно та неправильно складеного резюме; як вдало пройти співбесіду; що необхідно знати про адаптаційний […]

Читати далі

Курси екскурсоводів

14 Листопад, 2012

12
14 листопада 2012 р. для студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стартували курси екскурсоводів. Вони стали можливими завдяки підписанню угоди про співробітництво між Інноваційним бізнес-інкубатором та Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань». Завдяки навчанню на цих курсах, студенти дізнаються багато цікавих фактів та таємниць з історії міста, а також отримають сертифікат екскурсовода, що розширить їх можливості на ринку праці.

Читати далі

  • Сторінки

  •