Науково-методичний семінар

26 Жовтень, 2012

11
26 жовтня 2012 року у малому конференц-залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Інноваційним бізнес-інкубатором та кафедрою економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту було організовано науково-методичний семінар на тему: «Організаційно-економічні засади інноваційного розвитку підприємств сфери послуг». Участь у заході взяли успішні підприємці, викладачі, та студенти.

З виступу Музоверової Любові Леонідівни, директору ресторану «Сєрж», присутні дізналися про особливості ведення ресторанної справи, а також почули про головний секрет успіху вище зазначеного закладу: по-перше, дружній колектив, який живе однією, улюбленою справою, а по-друге, всебічно розвинений керівник, який адаптує підприємство до нових умов розвитку.

Мельник Віктор Семенович, директор виробничої фірми «Інпо» відзначив, що сфера послуг є віддзеркаленням рівня життя держави. Він розповів як його підприємство змогло пережити важкі часи та, навіть більше, залишається єдиним підприємством такого профілю, яке успішно діє в Черкаській області. Секрет успіху підприємства – досвідчені фахівці та правильне керівництво.

Клименко Олександр Петрович, співвласник мережі «Комфорт», поділився історією перших кроків у своїй сфері. Секретом успіху свого бізнесу назвав самовіддану роботу співробітників з підтримки високого іміджу торгівельного закладу. Серед основних рис працівників, що працюють у мережі «Комфорт», відзначив порядність, сумлінність та бажання заробляти, а не отримувати.

Мельниченко Ілля Володимирович, начальник відділу страхування Уманського регіонального центру АТ страхової групи «ТАС» розповів про головні переваги компанії на ринку, відзначивши, що «основними компонентами успіху «ТАС» є стратегічне керівництво та активна робота на низах». Доповідач також відзначив, що в умовах жорсткої конкуренції, співробітники компанії працюють без перерви на обід та вихідних; постійно розширюють перелік послуг, що надаються, а також слідкують за своєчасністю та повнотою виплат за страховими випадками.

На завершення, Король Інна Володимирівна, викладач кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту розповіла про роль та можливості інноваційного бізнес-інкубатору, що діє при УДПУ імені Павла Тичини. Окремо вона зосередилась на заходах, що плануються співробітниками бізнес-інкубатора на наступний рік. Серед них: організація різноманітних конкурсів, семінарів за участю успішних підприємців, проведення тренінгових програм з основ підприємництва та інше.  • Сторінки

  •